Nagłówek LiABT + CORE
Nagłówek LiNewsletter

Trening ABT - brzuch, uda, pośladki to propozycja nie tylko dla Pań, choć na pewno każda z Was chce aby te partie ciała wyglądały atrakcyjnie. Grupy mięśniowe tej okolicy poza względami wizualnymi pełnią również ważną rolę w codziennym funkcjonowaiu zarówno kobiet jak i mężczyzn - jak choćby przy utrzywmaniu prawidłowej postawy ciała w pozycji stojącej, czy w najzwyklejszej czynności jaką jest chodzenie po schodach.

Nasza propozycja połączenia zajęć ABT z treningiem CORE, to przemyślane działanie. Określenie core odnosi się do mięśni głębokich bioder, lędźwi i brzucha. Odpowiedzialne są one za stabilizację kręgosłupa i miednicy, utrzymanie prawidłowej postawy i wzmocnienie całej naszej sylwetki. Dodatkowo, odpowiednio wytrenowany core pozwala na optymalną pracę kończyn górnych i dolnych nie tylko w codziennych sytuacjach. Planujesz wyjazd na narty, jeździsz konno lub dużo biegasz? Te zajęcia będą wspaniałym uzupełnieniem Twoich pasji i codziennych sytuacji takich jak noszenie dziecka, czy dźwiganie zakupów.

Zajęcia kierowane są do wszystkich: kobiet i mężczyzn, młodzieży spędzającej dużą część czasu w szkolnej ławce i rodziców wykonująych pracę siedzącą lub stojącą - zwłaszcza z ogrnaniczoną ilością ruchu, np. fryzjerzy czy ekspedienci stojący za kasą. Jeśli jesteś osobą po 60-tym roku życia, to może czas pomyśleć o poprawie równowagi - silne mięśnie głębokie na pewno zapewnią Ci komfort i swobodę ruchów na długie lata!

FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien