Nagłówek LiBezpłatny parking dla Klientów Akademos Fitness Klub
Nagłówek LiNewsletter

UWAGA !!! WAŻNY KOMUNIKAT 

WSZYSCY KLIENCI UDAJĄCY SIĘ DO FITNESS KLUBU AKADEMOS  I FIRM Z NIM WSPÓŁPRACUJĄCYCH, ZGODNIE Z UMOWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ MIĘDZY AWFiS GDAŃSK A AKADEMOS SPÓŁKA Z O.O MAJĄ NIEOGRANICZONĄ MOŻLIWOŚĆ WJAZDU I PARKOWANIA NA PARKINGACH WOKÓŁ KLUBU.
 
  

Od dnia 14.12.2015 r. do odwołania, na żądanie władz AWFiS Gdańsk zostaje wprowadzony dla zmotoryzowanych klientów Fitness Klubu Akademos i firm z nim współpracujących nowy system dokumentów upoważniających do wjazdu i parkowania na terenie parkingów przyległych do Klubu (dokładny wykaz parkingów do wglądu w recepcji Klubu). Od tego dnia należy przy wjeździe okazywać jeden z następujących dokumentów:
 
  

- ważny karnet do Klubu

- czasowy dokument potwierdzający członkowstwo Klubu (do odbioru w recepcji). 
 
 
  

Wszyscy Klienci Klubu Akademos oraz Klienci firm z nim współpracujących, którzy wjeżdżając na teren AWFiS Gdańsk nie posiadają wymienionych powyżej dokumentów, wjeżdżają na teren parkingów bez żadnych ograniczeń "na hasło" Akademos, Fitness Klub, siłownia, rehabilitacja lub podobne. Ta grupa Klientów, dla potwierdzenia swojego pobytu odbiera w recepcji Klubu jednorazowe potwierdzenia pobytu w Klubie z oznaczoną godziną opuszczenia klubu (plus 15 minut na wyjazd), imieniem i nazwiskiem oraz numerem rejestracyjnym samochodu. Takie jednorazowe potwierdzenie należy okazać pracownikowi ochrony na bramie głównej bez wezwania.

Powyższa organizacja według dzisiejszego regulaminu obowiązuje w godzinach 7:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku, do odwołania.

                                                                                                                                                                                                                           Za zarząd Akademos Sp. z o.o.
Tadeusz Szczepański
 
  

Każde utrudnienie przy wjeździe i parkowaniu na teren AWFiS w godzinach pracy klubu prosimy zgłosić na piśmie w recepcji Klubu lub drogą mailową na adres: info@akademos.net.pl

Za wszystkie niedogodności przepraszamy.

FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien