Nagłówek LiDbaj o nawodnienie - woda do Twojego treningu GRATIS!
Nagłówek LiNewsletter

Wysokie temperatury jednym doskwierają, innym sprzyjają, ale u wszystkich z nas mogą prowadzić do przykrych konsekwencji. Upały są powodem zwiększonej potliwości, a ta przy nieodpowiedniej podaży wody - odwodnienia. Badania wykazują, że jeśli przez potliwość utracisz zaledwie 2% masy ciała, to Twoja krew już traci na objętosci.
 
Oznacza to, że Twoje serce jest bardziej obciążone i w konsekwencji musi wykonać dużo większą pracę, by zapewnić odpowiednie krążenie krwi. Woda spełnia w organizmie wiele innych, ważnych funkcji: pomaga m.in.: w termoregulacji, jest składnikiem płynów ustrojowych, dzięki niej możliwy jest prawidłowy transport składników odżywczych i produktów przemiany materii. 
 
Wspomagamy Was w walce o zdrowe cialo na każdym kroku, dlatego przypominamy o trwającej do 31 sierpnia, wakacyjnej edycji cyklu "WODA NA ZDROWIE". Każdy posiadacz miesięcznego karnetu OPEN, karnetu wejściowego na 8 lub 12 wejść oraz posiadacze kart Benefit Multisport, Fit Profit & Fit Sport lub OK System na hasło, otrzymują do treningu 0,5 litrową butelkę wody mineralnej, jeśli chcesz - może być z lodówki ;)

Wakacyjna edycja trwa do końca sierpnia, a obecne hasło, to: "woda na zdrowie"!

FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien