Nagłówek LiGrafik
Nagłówek LiNewsletter

Zajęcia odbywają się przy minimalnej ilości 5-ciu osób.


* zajęcia nie wchodzą w cenę karnetu 

SALA DO AEROBIKU

Godzina Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9:00

  

  FemFit Mama*
 
     

 

  godz. 9:30
FemFit Mama*
 
 

godz. 9:30
BODY SHAPE

 

 

 
     Anna      
  Anna          


 
 
                 
10:00



 

godz. 10:15
USPRAWNIANIE +50*

 
 

godz. 9:45
USPRAWNIANIE +50*

  
      godz. 10:30
ZDROWY KRĘGOSŁUP +
STRETCHING

 

 

 

  Pani Ewa  
  Pani Ewa              
 
                         
11:15
 
 

godz. 12:00
NTM
*

      godz.
11:15 + 12:15
NTM
*
 

 

 

 

     
   
     
             
 
                         
16:00  NTM*  

godz. 15:20
ZDROWY KRĘGOSŁUP

 
  godz.15:20
ZDROWY KRĘGOSŁUP 
     

 

     

  Krystyna  
  Agata  
         
 
                         
17:00
  POWER PUMP   STRETCHING   TRENING FUNKCJONALNY  

FIT BALL CORE 

     
 

  Żaneta   Agnieszka   Agata    Krystyna          
 
                         
18:00 ZUMBA
  TABATA
+ STRETCH 
  JĘDRNE POŚLADKI   POWER PUMP   ZUMBA          
 Krystyna   Żaneta    Agnieszka   Agata    Krystyna          
 
                         
19:00

BODY SHAPE

  PŁASKI BRZUCH   bodyART®
ENERGETIC & RELAX
  Trening HIIT
+ STRETCH 
 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

 
     
 Krystyna   Agnieszka   Agnieszka   Klaudia    Krystyna          
 
                         
20:00 

ZDROWY KRĘGOSŁUP
 

  bodyART® STRETCH
  SALSATION   ABT + CORE  
         
 Krystyna   Agnieszka   Justyna   Klaudia  
         

 
                           


























































SALA CROSS - nr 2 / SALA INDOOR CYCLING

Godzina Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

 
                           
8:00 CYCLING  

  CYCLING  
 
  godz. 9:15 
CYCLING
   
 
Patrycja  
  Patrycja  
 
  Patrycja / Czarek      


 
 
         
     
 17:00
 
     
 
 
 
  TRENING
OBWODOWY
 

 
     
 
 
 
 
 
                         
18:00 CYCLING
  godz 18:30
CYCLING
  WIOSLA   godz. 18:30
CYCLING
 
         
 Daniel   Magda   Daniel   Magda  
         
 
                         
18:30 19:15
TRENING

OBWODOWY
 

PERFORMANCE
CROSS
TRAINING
 

  FAsT BuRN
600+


  TRENING
OBWODOWY
  PERFORMANCE
CROSS
TRAINING
         
Daniel   Paweł   Przemek / Karol   Przemek / Karol   Paweł          
 
                         
20:00
 
 

BOX*

 

 

 

  BOX          




  Maciek 

  Maciek          
Proszę powiedzieć "jadę do Akademosa".&nbs
FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien