Nagłówek Lijuż niebawem rozszerzony grafik zajęć zorganizowanych
Nagłówek LiNewsletter

Szanowni Państwo, wraz z nadchodzącym latem wprowadzamy nowy grafik (do pobrania poniżej) oraz NOWE RODZAJE ZAJĘĆ: Bikini Fitness, Body Balance, Summer Functional Training, Outdoor / Indoor Training, Cardio + Smukłe ramiona. Ze wszystkimi zmianami i opisami nowych zajęć będziecie mogli zapoznać się na naszej stronie i na naszym facebooku. Dzisiaj opis zajęć Bikini Fitness oraz Body Ballance:
 
Bikini Fitness - letnia edycja. 
To zajęcia, na których w szczególności nastawiamy się na spalanie kalorii i rzeźbę Twojego ciała. Czekają na Was letnie hity muzyczne nawiązujące do gorących aktywnych wakacji. Przez 20 minut w formie rozgrzewki nauczycie się krótkiej i prostej tanecznej choreografii, następnie przez 30 minut ćwiczenia kształtujące z użyciem sprzętu takiego jak: hantle, tubingi, piłki duże i małe, step. Na zakończenie 10 minut stretchingu przy relaksującej muzyce. 
 
Body Balance - trening równowagi i siły.
Zajęcia ogólnorozwojowe całego ciała przy użyciu dużych i małych piłek gimnastycznych. Dzięki niestabilnej powierzchni, którą nam dają piłki, jesteśmy w stanie wzmocnić mięśnie głębokie i posturalne. Na piłce wykonujemy ćwiczenia w pozycjach stojących i leżących przodem, tyłem, bokiem szukając balansu, a tym samym wzmacniając mięśnie. Zajęcia kończą ćwiczenia rozciągająco-relaksujące. 

FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien