Nagłówek LiLato z Akademosem - wakacyjny raport część II
Nagłówek LiNewsletter

Niektórzy twierdzą, że lata w tym roku nie było... czy było prawdziwe czy tylko kalendarzowe, nie nam oceniać. Wiemy jedno! Jesień właśnie przyszła, a skoro tak, czas na drugą część naszego wakacyjnego raportu! 

1. Trwa nadal, bo do 30 września wyjątkowa promocja na vouchery OPEN: 90 zł/mies. Ponad 40% taniej względem ceny podstawowej. Kup dowolną ilość voucherów i zamień je na karnet OPEN do końca września 2018 roku. UWAGA: voucher nie jest imienny, można odstąpić !!
 
2. Nowy projekt „Pierwsze kroki na siłowni, czyli… jeśli nie wiesz od czego zacząć”. Są to gotowe treningi, rozpisane w pierwszej edycji przez Przemka, a w drugiej edycji przez Elę - dostępne cały czas w naszym klubie. Dzięki nim, każdy może przeprowadzić bezpieczny i urozmaicony trening siłowy, w którym każdy szczegół jest dokładnie opisany.
 
3. Treningi OUTDOOR z Żanetą trwające całe lato i zajęcia OUTDOOR Cycling z Czarkiem, to propozycja dla tych, którzy nie boją się wyzwań i chcą od nas czegoś nowego. Żaneta proponowała Wam treningi siłowo-wytrzymałościowe w lesie i na stadionie, a Czarek na szlakach całego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na rowerach MTB.


4. II etap testów funkcjonalnych z Elą, to kolejny krok po pierwszym etapie w którym sprawdzaliśmy m.in.: zakres ruchomości w stawach czy siłę mięśni głębokich. Tym razem, otrzymywaliście dopasowane do Waszych aktualnych możliwości ruchowych, zestawy ćwiczeń na które składały się ćwiczenia rozciągające, mobilizacyjne i stabilizacyjne.

5. Śledzimy sukcesy naszych rodaków w największych imprezach kolarskich świata, a na zajęciach Indoor Cycling odtwarzamy z projektora ich zmagania w dużym formacie. Cały cykl tych zajęć rozpoczął się etapami hiszpańskiej Vuelty, podczas której nasi kolarze odnieśli spektakularne etapowe zwycięstwa !! 

Ponadto kolejne cykle krioterapii, zajęcia dla seniorów „Usprawnianie +50” oraz wiele więcej… 


Jeśli chcesz zobaczyć jego pierwszą część zajrzyj >TUTAJ<

A jeśli martwisz się, że lato za nami, to polub nas na facebook.com/AkademosFitnessKlub gdzie już niebawem podamy informacje o nadchodzących wydarzeniach, m.in.: Kobieta w stylu FIT oraz Sześciopak MEN. 
 
Do zobaczenia w klubie! 

FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien