Nagłówek LiNowy grafik zajęć od 1 października - Salsation
Nagłówek LiNewsletter

W nowym grafiku tworzymy blok zajęć tanecznych w poniedziałki, środy i piątki. Zumba z Krystyną jak zawsze na początek i koniec tygodnia, natomiast Salsation przenosimy na środę. Jeśli nie znacie jeszcze choreografii Justyny, to od przyszłego miesiąca będzie okazja, by poczuć gorący latynoski weekend w środku tygodnia - zawsze o godzinie 20:00! 

Czym jest SALSATION? To trening taneczny, który łączy w sobie różne style tańca oraz elementy treningu funkcjonalnego. Opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Salsation pozwala nam tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.
 
Dzięki Salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia otwarte są dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i osób zaawansowanych.

Co nam dają te zajęcia?

*Wzmocnienie i wysmuklenie całego ciała, głównie takich partii jak: ramiona, brzuch, uda, pośladki,

*Poprawa koordynacji i świadomości ciała,
*Uwrażliwienie na muzykę, lepsze poczucie rytmu,
*Znaczna poprawa nastroju,
*Naładowanie pozytywną energią na cały dzień! 
 
Jeśli opis zajęć zachęcił Cię choć trochę, to o wiele bardziej spodobają Ci się zajęcia! Pamiętaj o wygodnym, sportowym obuwiu, ręczniku do otarcia czoła i ulubionym napoju lub wodzie, które oczywiście znajdziesz też w naszym barze.
 
Serdecznie zapraszamy! 

Proszę powiedzieć "jadę do Akademosa".&nbs
FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien