Nagłówek LiNowy grafik zajęć od 1 października - Wiosła
Nagłówek LiNewsletter

Drodzy Klubowicze. 
Jak już na pewno wiecie z klubu, od 1 października zmianie ulegnie grafik zajęć zorganizowanych. Chcielibyśmy przybliżyć Wam nowe zajęcia, dziś zachęcać Was będziemy do uczestnictwa w zajęciach na ergometrach wioślarskich - Concept 2, które prowadzić będzie Daniel w każdą środę o godzinie 18:00. 
 
Jeśli szukacie treningu wielostawowego, angażującego całe ciało - to wpiszcie te zajęcia w swój cotygodniowy plan! Silnie pracujące nogi odpowiadające za odepchnięcie, ramiona ciągnące wiosło i plecy przedłużające ich ruch. To dopiero faza odepchnięcia, a czeka nas jeszcze powrót do pozycji wyjściowej, gdzie zaangażujemy m.in.: brzuch i nogi.
 
Brzmi strasznie? Tylko z pozoru, bowiem opór na wiośle ustawiacie sami w zakresie od 1 do 10, a trwające 60 minut zajęcia urozmaicone są ćwiczeniami dodatkowymi. Zatem jeśli chcesz zintensyfikować swój trening może to być strzał w 10-tkę! Stale podwyższone tętno i jednoczesne angażowanie wielu dużych grup mięśniowych to doskonała recepta na szybkie spalenie dużej ilości kalorii. Zajęcia poprawią też wydolność krążeniowo-oddechową osób na każdym poziomie zaawansowania treningowego, od początkujących, po zaawansowanych Uczestników.
 
Pamiętaj by przyjść na zajęcia nieco wcześniej, instruktor pokaże Ci prawidłową technikę ruchu i opowie o sposobie doboru obciążenia. Najlepiej, gdy zabierzesz ze sobą ręcznik do ocierania potu z twarzy, a wodę dużą, małą lub 0,75 z wygodnym sportowym zamknięciem możesz kupić w najszej recepcji. 
 
Zajęcia wchodzą w cenę karnetu OPEN, honorujemy również karty Benefit Multisport, OK System oraz Fit Profi & Fit Sport. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w klubie! 

Proszę powiedzieć "jadę do Akademosa".&nbs
FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien