Nagłówek LiPierwsza z dwóch edycji Winter Challenge już za nami...
Nagłówek LiNewsletter

Pierwsza z dwóch edycji Winter Challenge za nami! Spośród prawie 50 Uczestników, którzy podjęli wyzwanie, do końca dotrwało 40 osób jednak wszystkim w równym stopniu dziękujemy za wspólną zabawę i już dziś zachęcamy do udziału w drugiej edycji imprezy, która odbędzie się 14 lutego, czyli w Walentynki :)

 

Część z Was na pewno podejmie noworoczne postanowienia, więc może będzie to dobra okazja do zweryfikowania jak idzie ich realizacja, a może chęć przygotowania do tej imprezy będzie dobrym postanowieniem? ;)

 

Dziękując raz jeszcze i gratulując uczestnikom zapraszamy tych niezdecydowanych, bo naprawdę warto...

 

Dwie grupy uczestników, które na zmianę ćwiczą ponad godzinę w formie Treningu Obwodowego i tyle samo czasu na zajęciach Cyclingu? Trzeba mieć niezłą kondycję, ale dla chcącego nic trudnego, bo przecież robimy krótką przerwę na regenerację oraz posiłek w formie bufetu owocowego i napoje izotoniczne od firmy NUTREND! Na koniec, aby na twarzach zamiast grymasu zmęczenia pojawił się uśmiech upominki od Św. Mikołaja :) to już za nami, a za dwa miesiące... SZYKUJCIE SIĘ, my nie możemy się doczekać!

FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien