Nagłówek LiPoranne Wiosła od 1 października!
Nagłówek LiNewsletter

Drodzy Klubowicze! Z radością zapraszamy Was na aktywne poranki we wtorki i czwartki. W te dni, o godzinie 8:00 spotykamy się na ergometrach wioślarskich, by pobudzić się lepiej niż kawą i podnieść metabolizm na wyższy poziom! Ergo HiiT 30, to intensywny trening interwałowy na ergometrze wioślarskim. Budowa jednostki treningowej podobna jest do Tabaty. Tutaj jednak poziom wysiłku kształtuje sie na poziomie 80-95% i jest on dłuższy. Jedna sekwencja wysiłkowa trwa od 30 sekund do dwóch minut i przeplatana jest sekwencją odpoczynkową, w której intensywność wykonywanej pracy spada do około 60-70%. 

Po rozgrzewce trening zajmie Ci do 25 minut i połączony będzie z rozciąganiem. 
 
Celem treningu jest podniesienie tempa przemiany materii. Możliwe jest to dzięki temu, że w trakcie ćwiczeń interwałowych pojawia się duży deficyt tlenowy. Sprawia on, że organizm pobiera energię jeszcze długo po treningu. Dzięki temu jesteś w stanie szybko zgubić zbędne kilogramy, a w przeciwieństwie do długotrwałych treningów aerobowych nie narażasz się na ubytek masy mięśniowej. Wręcz przeciwnie! Trening interwałowy wspomaga produkcję m.in. hormonu wzrostu i aktywuje do pracy szybkokurczliwe włókna mięśniowe, które nadadzą Twojej sylwetce pięknych kształtów. 

Zajęcia kierujemy do początkujących i doświadczonych uczestników. Pamiętaj by wziąć ze sobą mały ręcznik do otarcia potu, wodę możesz kupić u nas w recepcji, także z wygodnym sportowym zamknięciem. Zapraszamy!

FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien