Nagłówek LiPrzygotuj się na stok!
Nagłówek LiNewsletter

Góry, słońce, śnieg i narty lub snowboard - czy to nie wymarzone warunki na ferie zimowe? Jeśli jesteście szczęściarzami, którzy mają takie plany na pierwsze dwa tygodnie lutego, to mamy coś dla Was! 
 
Specjalnie z myślą o miłośnikach białego szaleństwa wprowadzamy cykl zajęć przygotowujących do bezpiecznego szusowania!

Stabilizacja, rozciąganie, poprawa kondycji i wzmocnienie mięśni, to nieodłączne element prawidłowych przygotowań do sezonu narciarskiego!

Startujemy w środę 6 grudnia - Mikołajki to nieprzypadkowa data! Zrób sobie najlepszy prezent i zadbaj o dobrą formę na stoku! 

Proponujemy Wam dwa rodzaje zajęć, które najlepiej ze sobą połączyć:

• Środa, godzina 17:00: Winter Fit z Żanetą,
• Sobota, godzina 9:15: Indoor Cycling z Czarkiem.

Na zajęciach Żanety poprawisz ogólną wytrzymałość, wzmocnisz mięśnie głębokie, stabilizację stawową oraz siłę i elastyczność mięśniową. Od prostych ćwiczeń z ciężarem własnego ciała, poprzez bardziej skomplikowane z piłkami bosu po wzmacnianie ze sztangami znanymi z zajęć Power Pump. Spodziewaj się różnorodnych form ćwiczeń, o których wartości na pewno przypomnisz sobie na śniegu!

Sobotnie zajęcia z Czarkiem na rowerach stacjonarnych, to nie tylko praca wydolnościowa. Jako miłośnik twardych austriackich stoków dobrze wie, ile siły powinny mieć Wasze uda do bezpiecznego szusowania zarówno w krótkich i ciasnych, jak i długich i szybkich łukach. Bądźcie gotowi na to, że Wasze nogi będą w soboty porządnie pracowały!

Dołączyć możesz w każdej chwili, ale pamiętaj - im szybciej, tym lepiej!

Do zobaczenia w klubie i na stoku ;)

FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien