Nagłówek LiSalsation™
Nagłówek LiNewsletter

Nowoczesny trening taneczny Salsation™ nie tylko pobudza do pracy całe ciało, ale także pozwala zatracić się w tańcu i muzyce.
 
Zajęcia skierowane są  do wszystkich tych, którzy kochają muzykę i taniec, bez względu na wiek i płeć Trening skupia się na muzykalności, a nowatorskie ruchy taneczne, zawierające elementy treningu funkcjonalnego, idą w parze z interpretacją słów utworów wykorzystywanych w trakcie ćwiczeń.
 
Sama nazwa treningu, połączenie słów „salsa” i „sensation”, mówi o nim dość dużo. Salsa to „sos”, co wskazuje na pewną mieszankę stylów i kultur, która obecna jest podczas zajęć. Sensation, czyli uczucie, daje pewne wyobrażenie o tym, jak dużą rolę podczas ćwiczeń odgrywają pozytywne nastawienie, uśmiech i otwarty umysł. Oprócz uczucia, potrzebne jest także poczucie – rytmu. Jednak pod okiem profesjonalnie wyszkolonych instruktorów nawet początkujący adepci Salsation™ z łatwością dadzą sobie radę.
 
Trening trwa 55 minut i jest idealnie dopasowany do całego programu Salsation™. W tym czasie można spalić około 800 kcal, co – rzecz jasna – jest zależne od zaangażowania w ćwiczenia danego uczestnika. 

Proszę powiedzieć "jadę do Akademosa".&nbs
FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien