Nagłówek LiWakacyjny karnet OPEN z bonusami - 30% !!
Nagłówek LiNewsletter

Poczuj radość płynącą z treningu - spędź lato z nami! Sprawdź w naszym grafiku co przygotowaliśmy dla Ciebie na najbliższy czas i skorzystaj z wakacyjnej promocji na dwumiesięczny karnet OPEN z bonusami !! 
 
Ćwicz mądrze
, a nie ciężko - korzystaj z klubu bez ograniczeń, odbierz zniżki na treningi personalne z Pawłem i analizę składu ciała u Czarka, a jeśli szukasz relaksu i odprężenia, to pomyśl o masażu, który dostaniesz w wyjątkowej cenie! 

Każda osoba, która kupi dwumiesięczny, wakacyjny karnet OPEN otrzyma:
rabat w wysokości 30% na pakiet 5 treningów personalnych z Pawłem / termin realizacji treningów określony jest datą ważności karnetu, koszt pakietu promocyjnego to 250 zł,
rabat w wysokości 60% na analizę składu ciała, którą możesz wykonać u Czarka w dowolnej ilości w okresie ważności karnetu, promocyjna cena badania to tylko 14 zł,
rabat w wysokości 10% na masaże w gabinecie rehabilitacji Benedico-Medico. 

nieograniczony dostęp do klubu fitness i samodzielnego treningu na salach: cross, cardio, stretching i siłowniNielimitowany czas pobytu w strefie saun z pomieszczeniem wypoczynkowym. Ponadto możesz korzystać do woli z zajęć zorganizowanych prowadzonychprzez naszych trenerów aż na trzech salach!

Promocyjna cena karnetu dwumiesięcznego, to 198 zł - sprzedaż trwa do 16 lipca! 

FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien