Nagłówek LiWalentynkowy tydzień super cen !!
Nagłówek LiNewsletter

Z okazji nadchodzących Walentynek prognozujemy tygodniowy niż cenowy! Minus 50% na karnety OPEN przez rok w pakiecie ze zniżką na analizę składu ciała raz w miesiącu! Wystarczy że w dniach 14 - 21 lutego aktywujesz walentynkowy karnet OPEN, a promocyjne ceny uzyskasz nawet na rok. 
 
Poznaj szczegóły naszej oferty: 
 
- każda osoba, która w dniach 14-21 lutego aktywuje karnet OPEN w promocyjnej cenie 79,50 zł / miesiąc i dokona zakupu dwóch kolejnych miesięcznych karnetów OPEN, otrzyma gwarancję stałej ceny na kolejne 9 miesięcy pod warunkiem aktywacji kolejnych karnetów z dniem następnym po dacie wygaśnięcia karnetu poprzedniego. 
 
Dla przykładu: karnet aktywowany dnia 14 kwietnia ważny jest do 13 maja, aby zachować prawo do nabycia karnetu w cenie 79,50 należy aktywować kolejny karnet z dniem następnym po dacie jego wygaśnięcia, czyli 14 maja. 
 
- do każdego walentynkowego karnetu OPEN przypisany jest bonus w postaci 50% zniżki na analizę składu ciała, wykonywaną po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu badania pod numerem telefonu: 609-021-290. Podstawowa cena to 35 zł - posiadacz walentynkowego karnetu OPEN zapłaci jedynie 17,50 zł.

Proszę powiedzieć "jadę do Akademosa".&nbs
FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien