Nagłówek LiWielkanocna promocja na treningi personalne
Nagłówek LiNewsletter

Nadchodzące Święta Wielkanocne to prawie przeddzień lata i ostatni dzwonek by zadbać o wakacyjną formę! Jeśli Ty lub Twoi bliscy myślicie o wypoczynku na górskich ścieżkach, piaszczystych plażach lub rowerowych szlakach, to mamy dla Was propozycję na fantastyczny świąteczny prezent - pakiety treningów personalnych z analizą składu ciała i rabatem do 30%

W zależności od potrzeb, pomożemy Ci wzmocnić ciało, poprawić kondycję, zadbać o to, by sylwetka była bardziej smukła... a co nie mniej ważne - wspólnie poprawimy Twoje samopoczucie i odporność na typowo wakacyjne kontuzje! 

W cenie dwunastu treningów otrzymujesz karnet OPEN na 12 wejść rozszerzony o strefę saun i możliwość korzystania z zajęć zorganizowanych, ponadto otrzymujesz szczegółowe wyniki pomiaru składu ciała wykonanego metodą bioimpedancji elektrycznej na urządzeniu marki Tanita.
 
Metoda ta polega na przepuszczeniu przez ciało impulsu elektrycznego (badanie jest bezbolesne). Opór jaki stanowią dla niego kości, mięśnie czy tkanka tłuszczowa jest różny dlatego, że różna jest w nich zawartość wody która wynosi odpowiednio około 22%, 72-76% oraz między 10 a 20%. 

 
Dzięki komputerowej analizie otrzymanych wyników dowiecie się na przykład czy nawodnienie Waszego organizmu jest na prawidłowym poziomie. Możecie również dokonać odczytu takich parametrów jak:

  • Masa całego ciała wyrażona w kilogramach
  • Zawartość tkanki tłuszczowej wyrażona w procentach
  • Wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej wyrażony w skali od 1 do 59
  • Masa tkanki mięśniowej wyrażona w kilogramach
  • Masa kości wyrażona w kilogramach
  • Wskaźnik BMI (Body Mass Index)
  • Dobowe zapotrzebowanie kaloryczne
  • Wiek metaboliczny

Ponadto, możliwy jest segmentowy pomiar ciała z uwzględnieniem takich komponentów jak masa mięśni wyrażona w kilogramach czy procentowa zawartość tkanki tłuszczowej dla kończyny górnej prawej i lewej, korpusu oraz kończyny dolnej prawej i lewej. 
 
Sprzedaż promocyjnych pakietów trwa do 20 kwietnia i dotyczy treningów personalnych z Czarkiem.

Termin realizacji treningów, to 19.06.2019 r. 
 
Szczegółowe informacje dostępne są w recepcji klubu: 58 554-74-66 / 58 554-82-90 lub bezpośrednio u Czarka: 609-021-290.

Proszę powiedzieć "jadę do Akademosa".&nbs
FB Link Znajdź Akademos na mapie Mapa GoogleMapa Zumi
Cien